Şirketlerin sosyal sorumluluk projeleri
1 min read

Şirketlerin sosyal sorumluluk projeleri

Şirketlerin sosyal sorumluluk projeleri gün geçtikçe daha şekillenerek profesyonel bir hal almaya başlıyor. Son dönemlerde sık sık karşımıza çıkan çalışanların gönüllük esasına dayalı sosyal sorumluluk projeleri daha çok ilgi görüyor.

Şirketler bünyesinde projelendirilen ve çalışanların fikirlerinden esinlenilerek hazırlanan sosyal sorumluk projeleri hem ilgi görüyor hem de başarılı oluyor. Ülkemizde de son dönemle sıklıkla gördüğümüz şirketlerin sosyal sorumluluk projeleri şirkete marka değeri katmasının yanı sıra personelin de kaynaşmasını sağlıyor. Bu sayede topluma kendini anlatmasının yanı sıra çalışanlarına da şirket ruhunu aşılamış oluyor.

Dünyada uluslar arası şirketlerin kirlenen imajlarını düzeltmek için yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile ülkemizde yapılanları karşılaştırmak biraz garip olur. Çünkü çok uluslu şirketler çoğu zaman kendi yıktıklarını tekrar yaparak topluma sevimli gözükmeye çalışmaktadır. Öte yandan ülkemizde faaliyet gösteren şirketler her türlü sosyal yaraya el atma yarışı ile dünyaya örnek olma derecesinde göz doldurmaya devam ediyor.

PR çalışması fiyatları
PR çalışması fiyatları

Kişisel Markalaşma ve Sanatçı Pr ÇalışmasıKişisel Markalaşmada sosyal sorumluluk projeleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir