Hakkımızda

Hakkımızda
1 min read

B2C Focus ailesi yazılı ve görsel medya alanında uluslar arası çalışan bağımsız bir kuruluştur. Günümüze uygun gerçek Pr Çalışması yapmayı hedefleyen, bunun içinde hedef kitle analizi konusunda uzmanlaşmış dinamik bir ekipten meydana gelmektedir.

Bütçe dostu olmasının yanı sıra odaklandığı hedef kitleye kilitlenen, sonuç odaklı çalışmaları ile de müşterilerinin Pr devamlılığını sağlayan projeleri sayesinde yüksek verim alınmasını sağlamaktadır.

Pr çalışmasıyla eş zamanlı yürüttüğümüz sosyal medya yönetimi sayesinde hedef kitlenizin 72 saat içerisinde size odaklanmasını sağlarız. Unutmayın Kitleniz nereye bakıyorsa Biz oradayız..

Bizim her projemiz yeni bir heyecandır!

Yurt Dışından Türkiye’ye açılmak ve Türkiye pazarına girmek isteyen bir çok firmaya pazar analizi ve hedef kitle analizi hizmeti vermemizin yanı sıra Türkiye’deki bir çok firmanın da Yurt dışına açılmasına vesile olduk.

Biz işimizi severek yapıyoruz ve sizi bir müşteriden daha çok birlikte yürüdüğümüz yol arkadaşımız olarak görmekten de mutluluk duyuyoruz.

Kişisel markalaşma konu başlığı içerisinde hedef kitle analizi, sosyal medya yönetimi, içerik yönetimi ve Pr yönetimi konularında hizmet veriyoruz.

Birkaç Referanslarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir