Fenomen olmak
2 mins read

Fenomen olmak

Fenomen olmak gözünüzde büyüteceğiniz kadar çok zor bir kariyer hedefi olmadığını bilmenizi isterim. Sosyal medyada fenomenler, kıyafetten restorana, mobilyadan bebek mamasına her konuda önerilerde bulunuyor ve bu işten ciddi bir gelir elde edebiliyorlar.

Birçok markanın da reklamlar için fenomenlere ciddi bütçeler ayırdığını düşünürsek eğer ilginin her geçen gün fenomenlere arttığını söyleyebiliriz. Bir çok fenomen kişisel markalaşma yoluna girmediği için de başarı sürekliliğini koruyamıyor. Burada fenomen adaylarının dikkat etmesi ve özelikle üzerinde durması gereken konu kişisel markalaşma.

PR çalışması fiyatları
PR çalışması fiyatları

Aylık ürün hediyesi, reklam tanıtımı ve sosyal medya gelirleri bir araya gelince 200 bin TL’den fazla bir gelir eden fenomenler, tek bir video ile viral oluyor ve bu başarının sürekli bu şekilde devam edeceğini düşünerek verdikleri yanlış kararlar sebebi ile bir anda kaybolup gidiyorlar.

Yüksel kazanç kapısı olması sebebi ile başta gençler olmak üzere birçok sosyal medya kullanıcısı fenomen olmaya çalışıyor. Ünlü olmak için tüm sınırları zorlayan ama bir türlü fenomen olamayanların gerçekte sorunları doğru bir strateji izlemeleri ve kendilerine hedef kitle belirlemediklerinden kaynaklanıyor.  

B2C focus ekibi size en doğru stratejiyi belirler, hedef kitlenizi analizi eder, hedef kitlenizin aktif olduğu saatleri, yaş, cinsiyet, eğitim hatta gelir seviyesine kadar tespit eder ve sizin için en doğru stratejiyi çizerek kişisel markalaşma konusunda sizin büyük bir yol almanızı sağlar.

Ayrıntılı bilgi için WhatsApp bilgi hattımıza ulaşabilirsiniz

WhatsApp 0532 761 0 761

Pr Çalışmasısanatçı Pr çalışması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir