Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
1 min read

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sözü Fazla uzatmak istemiyorum. Size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında bizimle irtibata geçin başarı odaklı çözüm sunalım.

Kişisel Markalaşmak
Kişisel Markalaşmak

Kişisel Markalaşmak istiyorsanız eğer hızlı bir şekilde 50 den fazla yerel haber sitesinde 48 saat içerisinde haberlerinizin yayınlanmasını sağlayabiliriz

Kişisel markalaşmak ve instagram mavi tık çalışması
Kişisel markalaşmak ve instagram mavi tık çalışması

50 Haber sitesi instagram mavi tik ve twitter mavi tik için çok işine yarayacaktır.

Youtube kanalınızı açalım, düzenleyelim hedef kitlenizi analiz edelim.

Bütün Sosyal medyalarınızı inceleyelim, hedef kitle analizi yapalım. Hedef kitle ile içerik analizi yapalım size en uygun tagları seçelim. Bütün sosyal medya ağlarınız bir bütün halinde işlevini sürdürsün.

Sizin adınıza isterseniz müzik yaparız, lisansı size ait olarak sıralı müzik yayıncılarında müziklerinizi yayınlayalım. ( Mavi tik sanatçı başvurusu için çok işe yarıyor )

Google tanıtım kartınızı çıkartalım sizin üzerinize geçmesini sağlayalım

Sanatçı Pr Çalışmalarında sanatçıya özel çözümler sunarız. Klip tanıtım, Albüm tanıtımı için eş zamanlı reklam gösterimleri düzenleyebiliriz.

Aynı zamanda sosyal sorumluluk projeleri için fikirler sunabiliriz. Hepsi ve daha fazlası için B2C focus profesyonel ekibi her an yanınızda olmaktan mutluluk duyacaktır.

Kişisel markalaşma yolunda size yukardaki bütün imkanlarımızı sunalım. Her yeni proje bizim için yeni bir heyecandır. Sabırsızlıkla sizi bekliyoruz..

İlgili Konular ;

Sosyal Medya Yönetimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir