Aktör Pr Çalışması
1 min read

Aktör Pr Çalışması

Aktör Pr Çalışması bir tiyatro terimi olan aktör için yapılacak pr çalışması bir kaç başlık altında toplayabiliriz.

Daha çok aktör adayları için yapılan pr çalışmaları sayesinde görünürlüğün artması ve hedef kitle odaklı yapılan pr çalışması neticesinde aktör adayları ve yeni aktörler kendilerini daha iyi lanse edebilme ve gösterebilme olanağı bulmaktadırlar.

WhatsApp 0532 761 0 761

Burada etkili hedef kitle çalışmasının ödemi bir kez daha otaya çıkıyor. Hedef kitle ile yapılan etkileşimler neticesinde daha çok adından söz ettiren aktör ve aktör adayları yeni film ve diziler için daha çok teklif amaya başlıyorlar. Biz B2C Focus pr ekibi olarak sizin hedef kitlenizi tespit ediyoruz, vermek istediğiniz mesajınızı netleştiriyoruz ve etkili bir sunum ile hedef kitlenizle buluşmanızı sağlıyoruz.

Pr çalışması kısa ve anlık olabilecek bir çalışma olmadığını da kabullenmeniz gerekmektedir. Burada ikinci ayrıntı ise sürekli gündem de kalmanız ve hedef kitleniz ile etkileşimi sürdürmenizdir.

Biz sizin adınıza tüm bu süreci planlayıp takip ediyoruz, aksaklıkları gideriyoruz ve sizin adınıza sosyal sorumluluk projeleri planlıyor ve hayata geçiriyoruz.

Dada ayrıntılı bilgi isterseniz WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp 0532 761 0 761

Sosyal Medya YönetimiPr Çalışması

PR çalışması fiyatları
PR çalışması fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir