Sanatçı PR
1 min read

Sanatçı PR

Sanatçı PR hizmeti uzun soluklu ve devamlılığı olması gereken bir hizmettir. Sanatçının her yeni çıkan albüm veya yeni yapımında tekrar tekrar sıfırdan gündeme getirmeye çalışmak masraflı olacağından süreklilik arz eden durumlarda daha iyi sonuçlar alındığı görülmektedir.

Sosyal medya yönetimi işlerinizi profesyonel bir ekibe bırakmanız, size zaman kazandıracak ve kitleniz ile daha hızlı iletişim kurmanızı sağlayacaktır. Siz sadece sanatınıza odaklanın

Kişisel Marka - Pr Çalışma Fiyatları
Kişisel Marka – Pr Çalışma Fiyatları

Sanatçının sosyal medya kanallarının yönetiminden vermek istediği mesajına kadar titizlikle belirleyen B2C focus ekibi yoğun kitle analizi ve hedef kitle odaklı reklamları ile ölçülebilir sonuçlar almanıza yardımcı olur. Sanatçı Pr çalışmalarında özelikle hedef kitle analizinin hiç bir Pr şirketi tarafından yapılmadığı düşünülürse reklam bütçenizin ne kadar tasarruflu ve hedef odaklı harcandığını göreceksiniz.

Diğer yandan iş birliği yaptığı 100 den fazla haber kanalı sayesinde bir hafta içerisinde 100 farklı yerel ve ulusal haber yapan haber sitesinde yayınlanacak olan tam sayfa haberleriniz sayesinde daha büyük kitlelere ulaşmış olacaksınız.

B2C Focus Sanatçı Pr hizmetlerini denemek için bizimle irtibat kurmanız yeterlidir.

Profesyonel Sosyal Medya YönetimiKişisel Markalaşma ve Sanatçı Müzik Pr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir