Kişisel markalaşmanın değerine katkı sağlayan etkenler
2 mins read

Kişisel markalaşmanın değerine katkı sağlayan etkenler

Kişisel markalaşmanın değerine katkı sağlayan etkenler hakkında bir çok kişinin yazdığı bir çok makale olsa da markayı marka yapan temelde Güvendir. Güvenin olmadığı bir ortamda markalaşma da sadece saman alevi gibi olur ve talep edilmez. Talep edilemeyen bir markanın da istediği gibi güçlü görünüm versin neticesini hepimiz veriyoruz.

Dünyada ve ülkemizde bir çok kişisel markalaşma yolculuğu olduğu aşikardır. Burada bir çok kişi ve kurum Kişisel markalaşmanın değerine katkı sağlayan etkenler hakkında yanlış bir bilgiye sahipler. Bu da daha çok görünür olabilmek. Siz istediğiniz kadar çok görünür olun sunduğunuz hizmete yada ürüne bir güven yoksa bununda hiç bir kıymeti yoktur. Üstünde sıklıkta her makalemde durduğum güven konusu demek ki kişisel markanıza en büyük değeri katacak etkenmiş.

Sizin bilgi birikiminiz

Konu hakkındaki ileri görüşleriniz ve bu görüşlerinizde sağlıklı kararlarınız

diksiyonunuz

Aldığınız eğitimler

Sosyal çevreniz ve sosyal medya paylaşımlarınız. bir konudur. Kişisel Markalaşmada Sosyal Medyanın Önemi hiç tartışılmayacak kadar ciddi bir konudur. Burada kısa bir mola vererek deva etmek istiyorum. Bir çok kişisel markalaşmada meydana gelen tutarsızlıklar sayesinde markalaşma yolculuğu başlamadan sona ermiştir. Verdiğiniz mesajlar ile yaşam tarzınız ve sosyal medya paylaşımlarınız bir tutarlılık içerisinde devam etmesi gereken hayati bir önem taşımaktadır.

Verdiğiniz mesaj ve bu mesaja bağlılığınız

Sosyal medya ve reel hayatta yürüttüğünüz sosyal sorumluluk projeleriniz Kişisel markalaşmanın değerine katkı sağlayan etkenler olarak başlıca sıralayabiliriz.

Kişisel Markalaşmak
Kişisel Markalaşmak – Kişisel markalaşmanın değerine katkı sağlayan etkenler

Kişisel Markalaşma ve Sanatçı Pr Çalışması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir